Game Schedule

Saturday, April 28th 

4:00pm-5:15pm           CD Masters Blue vs Over The Hill Hockey Club

5:30pm-6:45pm           CCM Hillbillies vs Puck Dynasty

7:00pm-8:15pm           Chillers vs. Crispy Wings

8:30pm-9:45pm           Chiefs vs.  Saratoga Chiefs

Sunday, April 29th    

10:00am-11:10am       Hat Trick Heroes vs. Troy Rebels

11:20am-12:30pm       Rozell Construction vs. TFA Whalers

Monday, April 30th   

8:50pm-10:10pm         CD Masters Green vs Rabid Old Buzzards

Tuesday, May 1st        

6:00pm-7:20pm           Mighty Crappie vs. Uncle Sam Hockey

9:10pm-10:30pm         Casino Kings vs. Isagenix

Wednesday, May 2nd  

6:10pm-7:20pm           CD Masters Blue vs Puck Dynasty  

7:30pm-8:40pm           CD Masters Green vs Over The Hill Hockey Club 

8:50pm-10:00pm         CCM Hillbillies vs Rabid Old Buzzards 

Thursday, May 3rd  

6:10pm-7:20pm           Elk’s Lodge #49 vs.  Black Bear Inn

7:30pm-8:40pm           TFA Whalers vs. Casino Kings

8:50pm-10:00pm         Troy Rebels vs. Uncle Sam Hockey

Friday, May 4th        

6:10pm-7:20pm           Chillers vs. Isagenix

7:30pm-8:40pm           Mighty Crappie vs. Crispy Wings

8:50pm-10:00pm         Elk’s Lodge #49 vs. Chiefs

Saturday, May 5th   

8:00am-9:00am           Isagenix vs. Uncle Sam Hockey

9:15am-10:15am         Saratoga Chiefs vs. Black Bear Inn

10:30am-11:30am       Hat Trick Heroes vs. Rozell Construction

11:45am-12:45pm       CD Master Green vs Puck Dynasty   

1:00pm-2:00pm           CD Master Blue vs Rabid Old Buzzards

2:15pm-3:15pm           CCM Hillbillies vs Over The Hill Hockey Club

3:30pm-4:30pm           Elk’s Lodge #49 vs. Saratoga Chiefs

4:45pm-5:45pm           Rozell Construction vs.  Crispy Wings

6:00pm-7:00pm           Mighty Crappie vs. Troy Rebels

7:15pm-8:15pm           Chiefs vs. Black Bear Inn

8:30pm-9:30pm           Casino Kings vs. Hat Trick Heroes

9:45pm-10:45pm         TFA Whalers vs. Chillers

Sunday, May 6th                  

10:00am-11:05am       Intermediate Division Final

11:20am-12:25pm       Semi-Final B Division

1:00pm-2:15pm           Semi-Final B Division

2:30pm-3:35pm           Masters Division Final

3:45pm-5:00pm           B Division Final